نشریه پیام خلیج فارس اردیبهشت 92

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/03/04   ( آخرين ويرايش : 1392/03/04 )

 

اخبار داخلی

در همایش تبیین سیاست های شرکت مخابرات هرمزگان در سال جاری عنوان شد .

مهندس میرطبا : از شاخص های حماسه اقتصادی کاهش هزینه ها و ارتقاء بهره وری هاست

به گزارش روابط عمومی مخابرات استان هرمزگان اولین گردهمایی و مدیران، روسای ادارات و کارشناس مسئولان با حضور مدیرعامل ومعاونین در سالن اجتماعات مخابرات هرمزگان  برگزار شد .

در این نشست که با تلاوت  آیانی از قرآن کریم آغاز گردید مهندس احمد میرطبا مدیر عامل شرکت با قدردانی از تلاش های مجموعه مدیران و کارکنان در سال گذشته ، هدف از برپایی این گردهمایی را ایجاد ارتباط نزدیک تر میان کارکنان و مدیران و شناسائی نقاط قوت و ضعف عملکرد ها و نیز تبادل تجربه در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت برشمرد.

مهندس میرطبا ضمن تشریح  خط مش و اهداف شرکت در سال جاری به تبیین صورت های مالی سال گذشته پرداخت وی رشد و تعالی شرکت را در گرو همدلی و صمیمیت و تلاشهای بی­منت کارکنان دانست و خاطر نشان کرد :  باید از خطاها و یا عدم دستیابی به اهداف موردنظر در  سال گذشته که مانع از پیشرفت  و بهره وری در سال جاری  خواهد شد درس  گرفت چرا که در صورت بروز و تکرارآنها ، درنهایت شرکت و به تبع آن کارکنان و مردم متضرر خواهد شد.

مدیر عامل مخابرات استان، با الهام از شاخصهای اقتصادی در پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب شعار این شرکت را حماسه اقتصادی از طریق افزایش بهره وری ها دانست و اظهار داشت: از شاخصهای جهاد اقتصادی و رشد اقتصادی، کاهش هزینه ها و استفاده  به جا و مناسب از نیروی انسانی می باشد که منجر به افزایش بهره وری می گردد و زمانی که  بهره وری در این شرکت محقق کرده به رشد اقتصادی خواهیم رسید.

پیام تبریک رئیس روابط عمومی مخابرات استان هرمزگان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ملی روابط عمومی

بي ترديد نقش ارتباطات و روابط عمومي در عصر حاضر غيرقابل انكار است.  اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه بنا و پی ریزی گردد  عمده ترین عامل توسعه انسانی است 

روز ارتباطات و روابط عمومي"، درنهايت فرصتي است مبارك تا همه با هم باوركنيم كه توسعه ارتباطات اجتماعي و انساني و غناي معنوي و ارزشي آن، نيازمند تقويت حضور مديراني است دانايي محور، تحول طلب و مردم دوست در گره گاههاي نظام اداري- اجرايي كشور ازيك سو، تضمين حمايت از روابط عمومي هاي توسعه خواه و ازسوي ديگر، و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات درجامعه عزت طلب، آرمانخواه و اسلامي ما.

 روابط عمومي ها نیز به عنوان قلب تپنده و چشم بيناي هر سازمان مي تواند نقشي تعيين كننده را در برقراري ارتباط سازنده بين بدنه سازمان و مردم ايفا نمايد و بهترين معيار سنجش افكار عمومي نسبت به دستگاههاي اجرايي باشد و به فرموده رهبر معظم انقلاب به هم نوايي و هم سازي سازمان كمك كند. 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات  و روابط عمومی را به همه بویژه همکاران و فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که با تلاش شبانهروزی خود، مسیر ابراز محبتها، دوستیها و عرضه دهها خدمات گوناگون از جمله علمی، آموزشی، دولتی،فرهنگی، تجاری، بانکی برای ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی فراهم میآورند تبریک عرض نموده و صمیمانه از آنان تشکر مینمایم.

                   مرتضی ضعیفی

رئیس روابط عمومی مخابرات استان هرمزگان

حلقه صالحين پايگاه مقاومت شهید عامری شرکت مخابرات استان هرمزگان تشکيل شد


اين نشست با موضوعات سیاسی اجتماعی جامعه ، مطالعه زندگینامه شهدای استان  و بيانات مقام معظم رهبري و با هدف تربیت بسیجیان متدین، بصیر، توانمند و تعالی معنوی کارکنان بسجی در عرصه های معرفت دینی، تربیت اسلامی، بصیرت سیاسی و مهارت تشکیلاتی در شرکت مخابرات استان می باشد. نادر ترکمانی فرمانده پایگاه شهید عامری مخابرات استان  در این جلسه با اشاره به یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری به جنگ نرم و رواني استكبار جهاني و هوشياري بسیجیان در برابر نقشه هاي شوم آنان اشاره کرد و اظهار داشت : در این شرايط حساس که در آستانه یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری هستیم دشمن با  راه اندازي جنگ رواني براي مقابله با نظام مقدس جمهوري اسلامي و ملت مسلمانان ايران دست به هجمه هاي سنگين در برابر ما زده اند كه با هوشياري و تشكيل حلقه هاي صالحين مي توانيم خود را در برابر آنان مصون بداريم.
ايشان در ادامه با ارائه گزارشي از دستورالعملهاي كيفي سازي حلقه هاي تربيتي صالحين و معيارهاي مرتبط با شكل حلقه ها و سطح بندي آنها بر لزوم فعاليت بيشتر در حوزه هاي مختلف معرفتي، تربيتي و بصيرتي و مهارتي تاكيد نمودند.

ترکمانی با اشاره به اینکه طرح حلقه های تربیتی  شجره طیبه  صالحین برای روشنگری و ارتقاء سطح بصیرتی و معرفتی بسیجیان با موضوعات فرهنگی- اعتقادی  اجرا می شود، اظهار داشت: جلسات این طرح ماهی یک بار در نمازخانه ساختمان شماره 2 برگزار می شود.

 

تقدیر ازمدیر روابط عمومی مخابرات به عنوان ماندگارترین مدیر روابط عمومی استان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی مخابرات استان  هرمزگان همایش بزرگداشت روز ملی روابط عمومی با حضور مسئولین روابط عمومی و مدیران دستگاههای اجرایی در سالن  آموزش و پژوهش استانداری  برگزار شد.

 منصوری مدیر کل روابط عمومی استان هرمزگان در این همایش با خیر مقدم به  مدعوین و تبریک روز ملی روابط عمومی  و تجلیل از تلاش همه جانبه روابط عمومی ها در پیشبرد امور گفت: روابط عمومی ها مهمترین و تاثیر گذار ترین فرد در ادارات و نهادها هستند که باید توسط مدیران دیده شده و ارزش گزاری شوند. وی با اشاره به اهمیت یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خاطر نشان کرد : نقش روابط عمومی در ایجاد فضائی پر شور و بانشاط از طریق تبلیغات میدانی و ترغیب افکار عمومی در جهت حضور مردم در پای صندوقهای رای انکارناشدنی است .

ابراهیم عزیزی استاندار استان نیز در همایش بزرگداشت روز روابط عمومی ضمن تبریک این روز، اظهار داشت: امروزه روابط عمومی و علم ارتباطات يکي از بنيادي ترين دانش ها و مهمترين عوامل پيشرفت انسان امروزي و شالوده و اساس ديگر علوم قرن حاضر است.

استاندار هرمزگان افزود: اگر روابط عمومي را به عنوان يك حرفه، صنعت و جايگاه ارزشمند كه نظام اسلامي به آن توجه دارد را با بهره گيري از عنصر اعتمادسازي و جلب مشاركت عمومي همراه كنيم نقش بزرگ و موثر روابط عمومي را به بهترين نحو تبيين كرده ايم.

وي با بیان اینکه فلسفه وجودی روابط عمومی، مردم داری و خدمت به مردم است، ادامه داد: اعتماد سازی، جلب مشارکت همگانی و پاسخ گو بودن، مهم ترین رسالت روابط عمومی هاست.

 وي نقش روابط عمومي را در سياست گذاري و برنامه مهم ارزيابي كرد و گفت: اگر اين اصل را بپذيريم كه مردم پايه تمام تحولات هستند و روابط عمومي نيز پل ميان مردم و مسئولان مي باشند به درستي مي توانيم جايگاه مهم روابط عمومي را مورد توجه قرار دهيم.

وي ابراز داشت: بدون شك معیار اصلی سنجش روابط عمومی اخلاق است و بدون رعايت استاندارد اخلاقي، نقش روابط عمومی کامل نخواهد بود.

عزيزي همچنين عنوان نمود: مديران روابط عمومي بايد به دو علم ارتباطات و مديريت آشنايي كامل داشته باشند، داشتن توانمندي و استعداد ذاتي براي يك مدير از ويژگي هاي مهم است.

گفتني است در همايش روز روابط عمومي از تمبر روز ملي روابط عمومي رونمايي شد و از مرتضی ضعیفی مدیر روابط عمومی مخابرات استان به عنوان پیشكسوت حوزه روابط عمومی  تجليل و تقدیر به عمل آمد .

 در بخشی از این مراسم مسئول روابط عمومی مخابرات استان ضمن ارائه بخشی از تجارب خود در طول 25 سال خدمت مستمر در روابط عمومی شرکت مخابرات هرمزگان گفت :  اطلاع رسانی مناسب و مطلوب از مهمترین وظایف مسئولین روابط عمومی هاست . وی برقراری ارتباط و تعامل سازنده با مردم و انعکاس مسائل ومشکلات آنان به مدیران و ارائه راهکارهای لازم را از دیگر وظایف روابط عمومی ها عنوان کرد و افزود :  قطعاً این امر موجب تقویت اعتماد عمومی و نیز تسریع در روند خدمت رسانی به مردم خواهد شد .

 

 

 اخبار سراسری

اینترنت فعلا گران نمی شود

تعداد فعلي مشترکان اينترنت پرسرعت مخابرات بالغ بر يک ميليون و 600 هزار کاربر اعلام شده و به همين تعداد هم در ميان شرکت‌هاي PAP کاربر اينترنت وجود دارد.
مدير کل روابط عمومي شرکت مخابرات ايران، در خصوص گلايه کاربران اينترنت مخابرات، در برخي موارد توضيح داد: کيفيت ما پايين‌تر نيست، اما تا چندي پيش به دليل مصوباتي که از سوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي و سازمان تنظيم مقررات ابلاغ شده بود، محدوديت‌ها را رعايت مي‌کرديم. به گفته او و براساس اطلاعات نشريه ارتباطات اما شرکت‌هاي PAP همکار ما اين کار را نمي‌کردند و حتي در تبليغات آنها مي‌ديديم که تا اينترنت چهار‌مگابايت نيز تبليغ مي‌شود و شايد همين موضوع موجب شده که برخي فکر کنند ممکن است ما سرعت پايين‌تري داشته باشيم. داوود زارعيان با اشاره به اين‌که سرعت براساس مصوبه‌ي واگذاري ADSL در تمام شرکت‌ها مشابه يکديگر است، افزود: مدتي است شرکت مخابرات تغييرات اساسي در ساختار عرضه‌ي خدمات ADSL ايجاد کرده و با ايجاد مراکز خدمات‌دهي و سرويس‌هاي هوشمند سرويس مناسبي به کاربران خود ارائه مي‌کند و در نهايت تفاوت ميان اين شرکت و شرکت‌هاي PAP وجود ندارد.

 

تلفن های ثابت استان قم 8 رقمی می شود

تلفن های ثابت استان قم در روز جمعه 27 اردیبهشت ماه سال جاری 8 رقمی و کد استان به  025 تغییر می یابد

 به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان هرمزگان ، با اجرای طرح ملی همکد سازی ، علاوه بر تغییر کد استان به 025 به ابتدای  شماره تلفن های مشترکین تلفن ثابت این استان عدد (3) افزوده می شود .

بر اساس همین گزارش پس از اجرای طرح مذکور شهرستانهای دستجرد ، قنوات ، کهک ، سلفچگان و جعفریه جمکران با استان قم هم کد شده و مشترکین تلفن ثابت توابع استان قم برای تماس با مرکز استان نیازی به گرفتن کد شهری ندارند و دیگر ساکنین استان قم نیز می توانند به همین صورت با توابع ارتباط برقرار کنند .

لازم به ذکر است مشترکین در صورت نیاز می توانند علاوه بر مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان قم  WWW.tco.ir با شماره تلفن 135 واحد ارتباط مردمی این شرکت تماس حاصل نمایند .

شعار روز جهاني مخابرات و جامعه اطلاعاتي سال 2013

انحاديه جهاني مخابرات (ITU) شعار روز جهاني مخابرات و جامعه اطلاعاتي سال 2013 را «فناوري اطلاعات و ارتباطات و افزايش ايمني جاده ها» تعیین کرد.
دکترحمدون توره دبير كل اتحاديه جهاني مخابرات با بيان اينكه فناوري اطلاعات و ارتباطات (فاوا) نقش مهمی در ايجاد فرصت ها در همه جنبه هاي زندگي بشري دارد، اظهار داشت: امروزه، ما هنگامي كه در خودروهاي مان در حال راننندگي هستيم وسايلي در اختيار داريم كه با چند اشاره انگشت به ما امكان برقراري ارتباط در سراسر جهان هدايت در ترافيك سنگين و مسيريابي در مناطق نا آشنا را مي دهد در حالي كه اين فناوري به طور فراينده در همه جا حاضر مي شوند، ما بايد اين اطمينان را داشته باشيم كه به هنگام رانندگي و به منظور پيشگيري از سوانح و آسيب ديدگي، از آنها مسئولانه و محتاطانه استفاده کنیم

 

 

<< آخرین صفحه   1 2 3 4 5 6   اولین صفحه >>
تقویم
اوقات شرعی

شرکت مخابرات سایر استان ها

وزارت ارتباطات وفن آوری اطلاعات

شرکت خدمات اول tct

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویئ

شركت مديريت املاك مخابرات ايران

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6267
 بازدید امروز : 1112
 کل بازدید : 5407239
 بازدیدکنندگان آنلاين : 27
 زمان بازدید : 0/1250
صفحه اصلی. مخابرات استانها.نقشه سایت.ارتباط باما

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان هرمزگان  می باشد ©Tcih.ir . All rights reserved