نشریه پیام خلیج فارس اردیبهشت 91

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1391/03/22   ( آخرين ويرايش : 1391/03/22 )

اخبار داخلی

 تقدیر از پیشکوست مخابرات قشم

در مراسم روز جهاني مخابرات از محمد عباس صيادي پيشكسوت و مكانسين شبكه هوايي قشم تقديرگرديد. در اين مراسم كه با حضور مهندس هاشمي رئيس اداره مخابرات قشم و جمع كثيري از كاركنان خدوم و زحمتكش این اداره  برگزار شد ، چهرهاي جوان بهمراه بازنشستگان و پيشكسوتان عزيز جلوه خاصي به مراسم بخشيده بودند  مهندس هاشمی رئيس اداره مخابرات قشم ضمن عرض خير مقدم به حاضرين در مراسم از زحمات يكايك آنان تقدير و تشكر نموده و گزارشي از عملكرد اداره مخابرات قشم ارائه کرد.

در پايان مراسم از محمد عباس صيادي يكي از كاركنان پرتلاش و پيشكسوت مخابرات قشم و مكانسين شبكه هوايي با اهداء لوح تقدير تجليل بعمل آمد.

رئیس مخابرات بندرلنگه خبر داد

واگذاری اینترنت ADSL به 705 مشترک

رئیس اداره مخابرات شهرستان بندرلنگه طی گفتگو با خبرنگار خلیج فارس آنلاین مهمترین فعالیتهای اداره مخابرات بندرلنگه  در سال گذشته را تشریح کرد وی در این گفتگو راه اندازی ADSL  و اتصال 705 مشترک به اینترنت را از مهمترین پروژه های سال گذشته بر شمرد.

مهندس شعبانی از راه اندازی اینترنت دفاتر ICT روستایی به تعداد 23 دفتر،بهره برادری از 7 سایت تلفن همراه ،راه اندازی سایت GSM روستاهای بنکوه،غدیر و صابری،دایری تلفن ثابت به تعداد 580 شماره،راه اندازی 3 سایت میکرو BTS در مرکز شهر بندرلنگه، دایری تلفن GSM روستایی به تعداد 1628 شماره، راه اندازی تعداد 3 سایت ریپتر تلفن همراه در (فرودگاه لنگه و روستاهای مراغ و رستمی ) و کاهش لاوصولی حدود 14 درصد در خبر داد.رئیس اداره مخابرات بندرلنگه با اشاره به نامگذاری سال 91 به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی افزود. در سالی که گذشت با سیاست گذاری های هوشمندانه مخابرات استان در کنار  همکاری همه جانیه پرسنل مخابرات شهرستان بندرلنگه دستاوردهای مهمی نصیب مخابرات این شهرستان گردید. وی اظهار امیدواری کرد. که در سال جدید در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات شاهد بهره برداری و به ثمر نشستن خدمات مخابراتی در زمینه های مختلف در سراسر استان و بندرلنگه باشیم که قطعا این تلاش ها بر رضایت مندی مشترکین مخابرات تاثیر به سزایی خواهد داشت.

 

انتصابات در مخابرات هرمزگان

طی حکمی از سوی مهندس تراکمه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، مهندس علی صابری به سمت رئیس اداره نظارت بر فعالیتهای فنی و پیمانکاری در حوزه مدیریت ارتباطات سیار منصوب شد .

در بخشی از این حکم آمده است : امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه عدالت گستری ،مهرورزی،خدمت به بندگان خدا،پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور و همچنین نصب العین قرار دادن تقوای الهی برابر شرح وظایف محوله جدیت و تلاش و افرای را ایفاد نمائید.

 

 

پيام تبريک مهندس تراکمه هیئت مدیره و مدیر عامل مخابرات هرمزگان  به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) مروارید صدف هستی، کوثر خاتم و دریای عصمت و میلاد حضرت امام خمینی و روز زن را به تمامی همکاران تلاشکر زن در سراسر پهنه ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم با استعانت از قادر متعال و همراهی یکایک شما بتوانیم با تلاش و هم افزایی بیشتر بر دستاوردهای و افتخارات خانواده بزرگ مخابرات هرمزگان بیفزاییم. پاسداشت این روز فرخنده که روی چشم اندازی آکنده از پیشرفت دارد سرافرازی و توفیق است و تجلی آن حضور ستودنی زنان فعال و با ایمانی چون شما را در عرصه های مختلف جامعه نوید می دهد. امیدوارم تقوا و سیره ریحانه نبی حضرت فاطمه زهرا الگوی رفتار و کردار شود و عطای وجودش روشنگر جسم و جانمان گردد.

 

 

غرفه شرکت مخابرات در نمایشگاه و جشنواره خدمت در استان هرمزگان افتتاح شد

نمایشگاه جلوه های خدمت دولت نهم و دهم در استان هرمزگان به مناسبت صدمین سفر استانی ریاست جمهوری با حضور معاون توسعه و منابع انسانی استاندار افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی مخابرات هرمزگان، به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها، توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری، مهرورزی و خدمت به مردم در نظام اداری، توسعه و ترویج فرهنگ کار تیمی به جای فرهنگ کار فردی، غرفه شرکت مخابرات نیز به صورت فعالانه در این نمایشگاه مشارکت نموده است . مرتضی ضعیفی مسئول روابط عمومی مخابرات هرمزگان ارتقای کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاه های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه ها و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی، نظام مند کردن فعالیت‌ها و اقدام‌های دستگاه های اجرایی از طریق بازخوردهای نتایج ارزیابی و بازنگری اهداف، سیاست‌ها، وظایف و برنامه‌های آنها، تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی، روحیه کار جهادی، کارآفرینی و درستکاری، تشویق و ترغیب مدیران و کارمندان به ارائه خدمات بهتر و سریع تر به ارباب رجوع و شناسایی، انتخاب، معرفی و تقدیر از برگزیده‌ها را از  جمله اهداف برگزاری این جشنواره است. وی افزود: مخابرات هرمزگان با 5 دهنه غرفه دستاوردهای مخابراتی استان در زمینه های مختلف از جمله تلفن ثابت،همراه،و دیتا و خدمات دیگر مخابراتی را در معرض دید عموم قرار داده است . لازم به ذکر است این نمایشگاه تا 28 اردبیهشت ماه صبح و بعد از ظهر پذیرای بازیدکنندگان می باشد.

 

همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) برگزار شد

همایش فرهنگی و بصیرتی کوثر پایداری در مخابرات هرمزگان

همزمان با میلاد مبارک یگانه دخت نبی (ص) حضرت زهرا(س)،دومین همایش فرهنگی و بصیرتی "کوثر پایداری " با موضوع "کرامت زن در سیره حضرت زهرا(س) در مخابرات هرمزگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات هرمزگان در این مراسم "دانشور "عضو هیئت مدیره مخابرات هرمزگان "یگانه" مدیر ارتباطات سیار استان" ترکمانی" مدیر اداری و تدارکاتی ،معاونین مخابرات هرمزگان حضور داشتند. در این مراسم از 25 کارمند زن مخابرات هرمزگان تجلیل شد .

"دانشور" عضو هیئت مدیره مخابرات هرمزگان در این مراسم با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) به تبیین جایگاه والای حضرت زهرا(س) از دیدگاه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین "میرزایی" استاد دانشگاه به عنوان سخنران ویژه این مراسم معنوی گفت: حضرت زهرا(س) حلقه اتصال نبوت و امامت است. حاج آقای میرزایی افزود:"کوثر" فقط به حضرت فاطمه(س) خطاب شده است که نشانه جایگاه والا و ویژه آن حضرت است.

وی گفت: همگان بایستی از سیره علمی و نظری حضرت زهرا(س) بهرمند شوند و از تمامی مراحل زندگی آن حضرت الگو بگیریم. لازم به ذکر است این مراسم در سالن اجتماعات شرکت مخابرات و با حضور خواهران شاغل در شرکت مخابرات و تعدادی از ادارات و سازمانها برگزار شد.

باوقار رئیس مخابرات میناب

توسعه شبکه های مخابراتی سیاست مخابرات میناب در سال 91

به مناسبت 27 اردبیهشت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی مهندس باوقار رئیس مخابرات شهرستان میناب طی گفتگو با پیام خلیج فارس آنلاین،رئوس عملکرد سال گذشته آن اداره را تشریح کرد . وی نصب و راه اندازی سایت BTS همراه اول،برگردان کردن مرکز کریان از المهدی به الزهرا تغییر مسیر سیگناین سردشت،راه ندازی کد 111 و همچنین سیستم دولت الکترونیک از اهم پروژه های مخابراتی سال گذشته در این شهرستان نام برد.

باوقار همچنین واگذاری ADEL به تعداد 750 مشترک و مشارکت در برنامه های فرهنگی، نمایشگاهی و اجتماعی را از سایر اقدامات این اداره برشمرد. باوقار همچنین توسعه شبکه کابل،دایری 300 خط تلفن ،توسعه دیتا و سایت های موبایل را از مهمترین طرح های دردست اقدام مخابرات میناب در سال جدید برشمرد.

 

 حضور در برنامه زنده رادیویی"گفتگو"

مهندس تراکمه رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل با حضور در صداوسیمای مرکز خلیج فارس در برنامه زنده رادیویی گفتگو شرکت و به سوالات مردم و مشترکان پاسخ داد.

مهندس تراکمه ،با شرکت در این برنامه،که در آستانه روز جهانی مخابرات انجام می شد پس از ارائه ی رئوس عملکرد مخابرات استان هرمزگان به خصوص در طول ایام دولت نهم و دهم به تشریح برنامه های در دست اجرای مخابرات در زمینه ی توسعه ارتباطات استان در سال جاری پرداخت

 

حضور مدیر عامل مخابرات هرمزگان در برنامه زنده تلویزیونی "شو بندر"

مدیر عامل شرکت مخابرات هرمزگان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "شو بندر" سیمای مرکز خیلج فارس، به تشریح عملکرد شرکت مخابرات استان پرداخت.

مهندس تراکمه با حضور در این برنامه که از محل نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم و به صورت زنده و مستقیم و در آستانه روز جهانی مخابرات پخش می شد گفت: این شرکت در حال حاضر انواع خدمات مخابراتی را به مشترکین تلفن ثابت وهمراه در استان ارایه می کند.

مدیر عامل مخابرات هرمزگان با حضور در این برنامه پر بینده تلویزیونی به مدت یک ساعت به پرسش های مطرح شده در خصوص عملکرد یکساله رویکردهای جدید شرکت و خدمات انجام شده در طول دولت نهم و دهم پاسخ گفت.

 

نشست شورای معاونین

نشست شورای معاونین مخابرات هرمزگان با حضور مدیر عامل ،اعضای هئیت مدیره،معاونان و مدیران،در سالن ویدئو کنفرانس شرکت برگزار شد. در این جلسه که با هدف تشریح برنامه های در دست اقدام و پی گیری روند پیشرفت برنامه های سال 1391 و برنامه های دردست اقدام روز جهانی مخابرات و ارائه راهکار جهت پی گیری و حل مسائل مطرح شده در برنامه زنده رادیویی گفتگو برگزار شد.

مهندس بابک تراکمه مدیر عامل مخابرات استان ضمن تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق در پیشرفت برنامه و اهداف شرکت در سال 1391 خواستار همت و تلاش هر چه بیشتر مدیران و کارکنان نسبت به پیشبرد و اجرای برنامه های در دست اقدام در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر شد. در این جلسه اعضای هیئت مدیره ،معاونین و مدیران به ارائه گزارش پرداخته و نقاط ضعف و قوت برنامه ها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

تقدیر استاندار هرمزگان از شرکت مخابرات

مهندس عزیزی استاندار هرمزگان در حاشیه مراسم اختتامیه نمایشگاه دولت ماندگار ویژه خدمات دولت نهم و دهم در هرمزگان از غرفه شرکت مخابرات هرمزگان به جهت احراز رتبه برتر در این نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد در بخشی از لوح تقدیر اهدایی استاندار خطاب به مهندس تراکمه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل مخابرات هرمزگان چه ارزشمند و گرانقدر است سعی و تلاش در جهت انجام وظیفه آن گونه که موجب رضایت خداوند باشد. به پاس قدردانی از زحمات جنابعالی و همکاران در جهت برگزاری نمایشگاه دستاوردهای و جلوه های مردمی سفرهای استانی رئیس جمهور و دولت خدمتگزار این لوح همراه باخالصانه ترین دعاها تقدیم می گردد.

 

 

 

 

<< آخرین صفحه   1 2 3 4 5 6   اولین صفحه >>
تقویم
اوقات شرعی

شرکت مخابرات سایر استان ها

وزارت ارتباطات وفن آوری اطلاعات

شرکت خدمات اول tct

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویئ

شركت مديريت املاك مخابرات ايران

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7794
 بازدید امروز : 1209
 کل بازدید : 5650541
 بازدیدکنندگان آنلاين : 17
 زمان بازدید : 0/1250
صفحه اصلی. مخابرات استانها.نقشه سایت.ارتباط باما

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان هرمزگان  می باشد ©Tcih.ir . All rights reserved