نشریه پیام خلیج فارس دی 90

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1390/10/12   ( آخرين ويرايش : 1391/02/09 )

اخبار داخلی

 

 

امام جمعه هرمزدرحاشیه مراسم بهره برداری از ایستگاه GSM جزیره هرمز

ارتباطات نقش مهمی در تنظیم روابط اجتماعی و رشد انسانها دارد

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی امام جمعه جزیره شهید پرور هرمزدرحاشیه بهره برداری از ایستگاهcsm_wllجزیره هرمزو در دیدار با مهندس تراکمه مدیرعامل شرکت مخابرات هرمزگان با اشاره به اهمیت ارتباطات ازمدیران_کارکنان مخابرات هرمزگان وجزیره هرمز تقدیر وتشکر کرد.در این نشست که فریدون دریانورد بخشدار هرمز، مهندس میرطباعضوهیئت مدیره، حسینی معاون توسعه ، مریدی نژاد معاون نگهداری وبهره برداری وشرفی رئیس مخابرات هرمزنیز حضور داشتند:مدیر عامل شرکت مخابرات استان ضمن تشریح مختصری از وضعیت فعلی شرکت مخابرات استان وجزیره هرمز گفت:رسیدگی بیشتر به وضع جزایربالاخص جزیره استراژیک وزیبای هرمز وخدمات رسانی هرچه بهتر به آنها ازجمله وظایف اصلی مسوولان  است وی افزود:به جای اینکه مردم بسوی خدمات قابل عرضه دستگاههای اجرایی بروند این خدمات است که به سهولت دراختیارمردم قرارگیرد.وصرف هزینه های اضافی درسفرهای بیهوده ازجزایروروستاها به شهرهاکه اغلب به منظوردریافت خدمات صورت می گیرد جلوگیری شود .وی سیاست های شرکت مخابرات استان در این راستا برشمرد.در پایان دریانورد بخشدار جزیره هرمز ضمن قدردانی از خدمات شرکت مخابرات وبه خصوص اداره مخابرات هرمز گفت:شرکت مخابرات همیشه در راه خدمت  به مردم پیشقدم بوده وهست واگر در مسیر خدمتگزار ی مشکلاتی ایجاد شود مطمئنا با توکل به خداوند متعال رفع خواهد شد .

لازم به ذکر است جهت اجرای پروژه سایت csmجزیره هرمز که نقش مهمی در توسعه شبکه مخابراتی این جزیره خواهد داشت مبلغی بالغ بر800میلیون ریال هزینه شده است.

 

 

 

 

نشست شورای معاونین مخابرات هرمزگان

جلسه ی شورای مدیران شرکت مخابرات هرمزگان با حضور مدیر عامل،اعضای هیئت مدیره معاونان ،مدیران و روسای ادارات به منظور بررسی عملکرد نه ماهه و اتخاذ سیاست های لازم در ادامه سالجاری برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس بابک تراکمه رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ضمن تسلیت فرارسیدن ایام دهه آخر صفر و اربعین حسینی با اشاره به جایگاه ویژه مدیران و نقش آنان در سیاست گذاری ها و تسری آن به زیر مجموعه از مدیران حاضر در جلسه خواست که راه کارهای لازم برای اتخاذ سیاست و گامهای بلند در جهت دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده را ارائه نمایند.

وی در ادامه طی سخنان در خصوص مسائل مختلف جاری و پیش روی شرکت اعم از مالی ،فنی و بازاریابی مطالبی را بیان کرد. مهندس تراکمه ضمن اشاره به برگزاری همایش اخیر ICT روستایی در تهران دستاوردهای این همایش را در قالب چند مبحث مهم برای حاضرین تشریح کرد. وی سودآوری و تامین هزینه های جاری را از مهمترین سیاست های متولیان بیان کرد.

مدیر عامل مخابرات استان در ادامه با اشاره به تعطیلات پیش رو در بهمن ماه و عید نوروز خواستار اتخاذ تمهیدات لازم توسط مخابرات شهرستانها و مدیریت ارتباطات سیار در محل اسکان میهمانان جهت سرویس دهی به آنان گردید. مهندس بابک تراکمه در انتها به تشریح تفاهم نامه همکاری تاسیس شرکت مشترک خدمات آموزشی به مرکزیت جزیره کیش پرداخت وی  گفت : این تفاهم نامه بین شرکت STAR-8  به نمایندگی از شرکت ZTE ،مرکز آموزش عالی غیر انتفاعی مخابرات به نمایندگی از شرکت مخابرات ایران و شرکت مخابرات هرمزگان منعقد شده است .

در انتهای جلسه از زحمات همکار بازنشسته اسحاق رحیمی رئیس اداره نوسازی و تحول اداری و همچنین یونس دامنکشان رئیس اداره بازرسی و نظارت بر عملکرد به جهت احراز رتبه برتر در سطح مخابرات ایران تقدیر شد.

 

 

تشکیل جلسه شجره طبیه صالحین

 

نشست صمیمی شجره طبیه حلقه صالحین با حضور تعدادی از بسیجیان شرکت برگزار گردید. در این نشست صمیمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت ضمن خسته نباشید به بسیجیان، فرازی از وصیت نامه شهید رایکا را قرائت کرد که حال و هوای معنوی در مجلس حاکم شد وی در ادامه به مباحث حلقه صالحین پرداخت در ادامه مسئول روابط عمومی شرکت مباحثی پیرامون جنگ نرم و سخت دشمن بر علیه نظام کشور ایراد کردند و در انتها نیز آقای ترکمانی فرماندهی پایگاه به مسئله مهم انتخابات مجلس اشاره و از بسیجیان خوستند در این برهه حساس زمان با حضور فعال و مستمر در پای صندوق های رای به حفاظت و سیانت از آرا مردم بپردازند.

 

 

ارسال پیام تسلیت

 

در پی در گذشت شادروان دکتر وفا غفاریان رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران پیام تسلیتی از سوی مدیر عامل،اعضای هیئت مدیره ،مدیران و کارکنان شرکت مخابرات هرمزگان خطاب به خانواده معزز آن مرحوم و همکارانشان حوزه ستادی شرکت مخابرات ایران ارسال شد. در بخشی از این پیام آمده است:

 با نهایت تاسف و تاثر عروج آسمانی جناب دکتر وفا غفاریان رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران را تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای عزیز از دست رفته طلب آمرزش الهی و برای خانواده محترم آن برادر گرانقدر و همکاران عزیز صبر و سلامتی مسئلت داریم.

 

<< آخرین صفحه   1 2   اولین صفحه >>
تقویم
اوقات شرعی

شرکت مخابرات سایر استان ها

وزارت ارتباطات وفن آوری اطلاعات

شرکت خدمات اول tct

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویئ

شركت مديريت املاك مخابرات ايران

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4220
 بازدید امروز : 1096
 کل بازدید : 5407223
 بازدیدکنندگان آنلاين : 23
 زمان بازدید : 0/1094
صفحه اصلی. مخابرات استانها.نقشه سایت.ارتباط باما

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان هرمزگان  می باشد ©Tcih.ir . All rights reserved