نشریه پیام خلیج فارس مهر90

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1390/07/09   ( آخرين ويرايش : 1390/07/09 )

هشت سال دفاع مقدس و شجاعت در مخابرات هرمزگان
همزمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس مراسمی با عنوان "هشت سال دفاع و شجاعت" در مخابرات هرمزگان برگزار شد .
مدیر عامل مخابرات هرمزگان در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آسایش و آرامش امروز را مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران دانست و تاکید کرد: همگان به رسالت خود بایستی پایبند باشیم.
"بابک تراکمه " رویکرد مردم به فرهنگ دفاع مقدس را قابل توجه خواند و گفت: مردم از نمایشگاه هفته دفاع مقدس و بازسازی عملیات کربلای 5 در بندرعباس بازیدهایی داشتند که در چند سال اخیر بی سابقه بوده است.
تراکمه تصریح کرد: همانگونه که در شهریور 59،به ندای پیر جماران و ندای جهادگونه حضرت امام (ره) پاسخ دادیم،امروز نیز باید به ندای جهاد اقتصادی رهبری معظیم انقلاب لبیک بگوییم.
"ترکمانی" فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید"عامری" مخابرات هرمزگان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره 1200 شهید و 365 آزاده استان؛ گفت: در هفته فاع مقدس یک میلیون پیامک تبریک هفته دفاع مقدس به مشترکان ارسال شده است و پنجاه خاطره از کارکنان مخابرات مربوط به دفاع مقدس جمع آوری شده است که بزودی کتابی از مجموعه خاطرات آنان چاپ می شود.
وی ساخت کلیپ شماره دو و غباروبی و عطرافشانی قبور شهدا را از دیگر برنامه های این هفته خواند و گفت:همزمان با میلاد امام رضا(ع) ، خانواده های شهدا و ایثارگران خانواده مخابرات هرمزگان به مشهد مقدس اعزام می شوند.
گفتنی است "موسی مولا پرست " یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس نیز در این مراسم به بیام خاطراتی از آن دوران پرداخت.

نشست مدیران شرکت مخابرات هرمزگان

برنامه های در دست اقدام تا پایان سال

جلسه مدیران شرکت مخابرات استان هرمزگان با حضور مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونان مدیران و وروسای ادارات شهرستانهای تابعه به منظور بررسی عملکرد شش ماهه در سالن ویدئو کنفرانس شرکت برگزار شد .
در ابتدای این جلسه مهندس بابک تراکمه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و میلاد با سعادت کریمه اهل بین حضرت فاطمه معصومه (س) با اشاره به مصوبه هیئت شرکت مخابرات ایران مبنی بر پرداخت پاداش به کارکنانی که در بهره وری شرکت سهیم بوده اند از مدیران حاضر در جلسه خواستند راهکارهای لازم جهت شناسائی کارکنان ساعی و پر تلاش همراه به دلایل توجیهی ارائه دهند . رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مخابرات استان در ادامه این جلسه با تشکراز همکارانی که در راه اندازی سرویس هشت ستاره حضور فعال داشتند اظهار داشت : سرویس هشت ستاره خدمتی نوین از شرکت مخابرات استان هرمزگان است که بر اساس آن امکان دسترسی مشترکان به خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت میسر می شود .
در پایان این جلسه , معاونین ، مدیران و روسای ادارات مراکز و توابع به بیان برنامه ها ، طرح ها و مسائل مشکلات حوزه سرپرستی خود پرداخته که تصمیمات لازم جهت بهره وری هر چه بیشتر از امکانات موجود اتخاذ گردید .

مدیر عامل مخابرات هرمزگان : آغاز خدمات سیستم 8ستاره در هرمزگان

بابک تراکمه"رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل مخابرات هرمزگان در جمع خبرنگاران از آغاز خدمات سیستم 8ستاره در هرمزگان خبرداد.

تراکمه با بیان اینکه این سیستم برای اولین بار در استان خراسان رضوی راه اندازی وبه یمن وجود زیارتگاه هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا(ع)به نام سیستم 8ستاره نامگذاری شده است؛تصریح کرد:مردم با گرفتن شماره 8وکلید ستاره می تواننداز خدمات 8ستاره بهره مند شوند.
تراکمه با اشاره به وجود خدمات صوتی نظیرقرآنٰ،دفترتلفن 118،1818،صندوق ضبط مکالمات،موسیقی،سرگرمی کودکان،فال حافظ و... در سیستم 8ستاره؛افزود:در ماه نخست،کلیه خدمات رایگان است.
وی به مردم توصیه کرد جهت کاهش هزینه های ارتباطات در سبد خانوار،از تلفن ثابت بیشتر استفاده کنندکه در چند سال اخیر هیچ افزایش نرخ پالس مکالمه ای را هم نداشته ایم.
وی از اجرای25طرح مخابراتی در بخش تلفن ثابت در استان با صرف 5میلیارد تومان خبردادوگفت:درشش ماهه نخست امسال 10هزارشماره دایری داشتیم ودر نیمه دوم سال این تعدادبه دوبرابر افزایش می یابد.
تراکمه از اجرای 34سایت رپیترو34سایتbtsدر این مدت در استان خبردادوگفت:20هزارپورت جدید به ظرفیت دیتای استان افزوده شده وبسترایجاد50هزارپورت در استان فراهم است.
وی با اشاره به اجرای طرح"محاسبات در لحظه"؛تصریح کرد:تلاش می کنیم مشترکان امکان بهره گیری از صورتحساب وپرداخت آن به صورت غیرحضوری را داشته باشند.
تراکمه گفت:درراستای برنامه پنجم توسعه وهمگام بامخابرات ایران،مخابرات هرمزگان نیز تلاش دارد بستر دولت الکترونیک را در استان فراهم کند.
به گفته وی درصورت تقاضای سازمانها ونهادهای استان برای استفاده از فیبر نوری؛مخابرات استان آمده ارائه این خدمت می باشدودر مدارس نیز می توانیم اشتراک اینترنت دهیم.
وی با بیان اینکه طبق برنامه زمانبندی سال86تاکنون 90درصداز جاده های اصلی تحت پوشش تلفن همراه هستند؛از برگزاری جلسه ای با سازمان تنظیم مقررات برای تعیین تکلیف شدن پوشش تلفن همراه درجاده های جدیدالاحداث در17مهرماه خبرداد.
تراکمه مشکل آنتن دهی بصورت گسترده دراستان را ردکرد،اماگفت:فقط در نقاط کور، مشکل آنتن دهی وجود دارد.
وی وعده نمودمشکلات قطعی تلفن همراه در"بشاگرد"و"احمدی"وعدم آنتن دهی در روستاهای دهستان شمیل بخش تخت را بررسی ومشکلات احتمالی را مرتفع نمایند.

استقبال گسترده کارکنان شرکت مخابرات استان از معاینات دوره ای

به گزارش روابط عمومی مخابرات استان هرمزگان ،با توجه به اهمیت معاینات دوره ای در پایش سلامت همکاران ، اولین روز  انجام این معاینات با استقبال چشمگیر همکاران همراه بود . 

گفتنی است  این معاینات که از تاریخ 10/7/90 لغایت 4/8/90 در ساختمان شماره دو شرکت مخابرات استان انجام می شود ، به منظور تامین سلامت و بهداشت جسمی و روانی کارکنان و پیشگیری از حوادث و بیماریهای شغلی طبق ماده 92 قانون کار می باشد .

پیام مهندس بابک تراکمه رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل شرکت مخابرات هرمزگان به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام مهندس بابک تراکمه :سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست. این سرنوشت هر چه باشد بر آینده آن ملت تأثیر خواهد گذاشت.

سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست. این سرنوشت هر چه باشد بر آینده آن ملت تأثیر خواهد گذاشت. یکی از مقاطع سرنوشت سازی که ملت رشید ایران هوشمندانه در آن حضور یافت و سهم مهمّی در رسالت تاریخی خود ایفا نمود، دوران «دفاع مقدس» بود. بی تردید این اراده خلل ناپذیر به عنوان یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه آفرینی های ملّت ایران به ثبت خواهد رسید.
اکنون که بیش از سه دهه از جنگ تحمیلی نابرابر می گذرد خدای منان را شاکریم که در پرتو هدایت پیامبرگونه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و توجه هوشیارانه مردم عزیز به ارزش های ماندگار الهی و انقلابی، شاهد تلاش خدمتگزارانی هستیم که پله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح می کنند و با همت وصف ناشدنی جوانان برومند این آب و خاک در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی و فن آوری اطلاعات خیلی از مدعیان جهان را پشت سر می گذارد و با حفظ اتحاد، همبستگی و وحدت ان شاءا... به قله های رفیع تر پیشرفت و تعالی دست خواهد یافت .
اينجانب فرا رسيدن هفته دفاع مقدس كه نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقية ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مد ظله العالي) ، ملت شریف ایران و نیز همکاران پر تلاشمان در مجموعه مخابرات استان هرمزگان تبريك عرض نموده و از خداوند متعال توفيق ادامه راه شهيدان جنگ تحميلي را براي خود و همگان مسئلت مي نمایم .

"و ان تنصر ا... ینصرکم و يثبٌت اقدامکم"

 

<< آخرین صفحه   1 2 3 4 5 6 7   اولین صفحه >>
تقویم
اوقات شرعی

شرکت مخابرات سایر استان ها

وزارت ارتباطات وفن آوری اطلاعات

شرکت خدمات اول tct

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویئ

شركت مديريت املاك مخابرات ايران

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9325
 بازدید امروز : 1113
 کل بازدید : 5407240
 بازدیدکنندگان آنلاين : 27
 زمان بازدید : 0/1094
صفحه اصلی. مخابرات استانها.نقشه سایت.ارتباط باما

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان هرمزگان  می باشد ©Tcih.ir . All rights reserved