پیام مهندس امیر یگانه به مناسبت نیمه شعبان
   چاپ
۱۰:۳۵ - دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ / شماره : 816 / تعداد نمایش : 139

مهندس یگانه مدیر منطقه در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت .

متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیه ا…

 این عشق آتشین زدلم پاک نمی شود / مجنون به غیر خانه ی لیلا نمی شود

بالای تخت یوسف کنعان نوشته اند / هر یوسفی که یوسف زهرا(س) نمی شود

 

این روزها و در آستانه طلوع خورشید عالم تاب منجی عالم بشریت، عدالت گستر جهان،روح ایمان وتجلی قرآن، حضرت بقیه ا….الاعظم(عج) همه جا غرق در شادی و سرور می شود و دست های نیایش از آستین نیاز در می آیند تا به سوی آسمان پر کشند.

عالم آفرینش و هستی همه در انتظار منجی بشریت هستند،این انتظار در جان و دل همه آحاد بشر به ودیعت نهاده شده تا چشم به راه بودن انسانها بر بلندای تاریخ باشد. امامی که ظهورش نویدبخش رهایی انسان های در بند ظلم و ستم و گسترش عدل و داد در این جهان است . بی شک وظیفه ی منتظران واقعی است که برای ظهورش دست به دعا برداشته و با عمل صالح زمینه های ظهور را مهیا نمایند .

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، برافرازنده پرچم حق و عدالت و احیاگر آئین محمدی (ص) ،حضرت حجت بن الحسن العسکری ارواح العالمین له الفداء را به محضرمقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای، و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض کرده . از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت دارم. ، امیدوارم تحت رهبریهای حکیمانه حضرت امام خامنه ای (دام عزه) از سربازان واقعی آن حضرت باشیم.

امیر یگانه

مدیر منطقه


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما