پیام مدیر منطقه هرمزگان به مناسبت روز جهانی کارگر
   چاپ
۱۲:۲۰ - یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ / شماره : 811 / تعداد نمایش : 157

مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه با انتشار پیامی ضمن تبریک این روز از زحمات و خدمات صادقانه ی همکاران قدردانی کرد .

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ، مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه  با انتشار پیامی ضمن تبریک این روز از زحمات و خدمات صادقانه ی همکاران قدردانی کرد . متن پیام به شرح ذیل می باشد :

 

             بسم الله الرحمن الرحیم

این کاری که شما «کارگران» برای توسعه و پیشرفت کشور می کنید ، این یک عبادت قطعی است .

                                                    مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )

 

 

یازده  اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، روز تجلیل از خدمات ارزنده ی کارگران شریفی است که به عنوان یکی از مهمترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خود اتکایی هر جامعه ای محسوب می شوند.

 عزیزانی که در دین مبین اسلام از جایگاه ارزشمندی برخوردار هستند تا آنجائی که حضرت رسول اکرم (ص) بر دستان کارگر بوسه زد و فرمودند: « این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزدکارگران در عرصه تولید وسازندگی میهن عزیزمان،  با صبر و ایثار و استقامت و اعتقادی راسخ، سرشار از عشق به ولایت با همت والای خود چرخ صنعت و تولید را به گردش در می آورند. در واقع این قشر خدوم بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری ستون اصلی تولید در کشور هستند و رکن اساسی توسعه اقتصادی،  کار و تلاش آنان است.

 اینجانب با تأسی از پیامبر اعظم (ص)، زحمات و تلاش شبانه روزی کارگران متعهد و پرتلاش کشورم ، به خصوص همکاران ارجمندم در خانواده بزرگ مخابرات که در ارائه خدمات بهینه در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کمر همت بسته اند را ارج گذاشته و قدر می شناسم.  

به امید آنکه در سال «حمایت از کالای ایرانی» و در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید ، با تلاش کارگران شریف ، گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.

 

            امیر یگانه

             مدیر منطقه مخابرات هرمزگان

 


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما