پیام مدیر منطقه هرمزگان به مناسبت دهه مبارک فجر
   چاپ
۱۳:۴۶ - چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ / شماره : 315 / تعداد نمایش : 292
مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن ماه پیام تبریکی صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان،متن پیام مهندس یگانه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
حق آمد و باطل از میان رفت؛ به یقین باطل از میان رفتنى است (سوره اسراء، آیه ۸۱ )

 

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ،تجلی شکوهمندحماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین‏ انداز کرد، یاد آور رهبری حیات بخش رهبر کبیر انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران که ۳۹ سال پیش در چنین روزهایی، طوفان سهمگین انقلاب اسلامی، بساط پوشالی طاغوت و طاغوتیان را در هم شکست و ملتی را به اوج شکوه و شوکت رساند. انقلابی که به عنوان معجزه بزرگ قرن، موازنه ها در منطقه و جهان را بر هم زد و خونی تازه را در رگ های مسلمانان و آزادی خواهان جهان جاری ساخت ، این حقیقت را برای جهانیان آشکار کرد که جمهوری اسلامی ایران بر اساس اصول استقلال و عدم وابستگی به بیگانگان و مقاومت در برابر نظام سلطه و استکبار، ابهت مدعیان ابر قدرتی در جهان را در هم می شکند  و تقارن ایام فاطمیه با بزرگداشت پیروزی انقلاب، نه تنها از شکوه این روزها نمی کاهد بلکه تاکید آشکاری است که  این انقلاب از تعالیم و آموزه های  فاطمی سرچشمه می گیرد.

اینجانب ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و به شکرانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، خالصانه ترین درود و سلام های خود را به روح و روان پاک و مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ، شهدا و ایثارگران گرانقدر دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم وتمامی خدمتگذاران صدیق نظام تقدیم می کنم . عزت و سربلندی روز افزون ایران اسلامی را از خداوند منان خواهانم.

امیر یگانه

مدیر منطقه مخابرات هرمزگان


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما