پوشش اینترنت ۳G,4Gدر روستاهای استان هرمزگان افزایش می یابد
   چاپ
۰۸:۵۰ - یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ / شماره : 1048 / تعداد نمایش : 122

مهندس امیر یگانه : در تمامی فازهای توسعه شبکه تلفن همراه در استان از این به بعد ازتجهیزات ۳G,4G استفاده خواهد شد .

به گزارش اداره روابط عمومی وارتباطات، مهندس امیر یگانه مدیر منطقه هرمزگان درگفتگوی با خبرنگار این اداره با اعلام این خبر افزود : راه اندازی۳Gدر سایتهای فاریاب زیارتعلی،مسکن مهر رودان،اهون شهرستان بشاگرد،کمشک،هنگوئیه ،زنگارد شهرستان بستک و بوستانو انجام شده است واین سایتها که قبلا ًدارای سیستم زیمنس یوده اند، در حال حاضر مجهز به سیستم هواوی شده، و سایتهای هامون، دولاب قشم،بازار بندر لنگه، بوستانوو باغستان بندرعباس نیز ازپوشش ۴G برخوردار گردیده اند.

وی اظهارکرد: مشترکین همراه اول که گوشیهای آنها قابلیت استفاده از سیستم ۴G را دارند با تبدیل سیم کارت خود به USIM می توانند از این سرویس استفاده کنند.

مهندس امیر یگانه با بیان اینکه در تمامی فازهای توسعه شبکه تلفن همراه در استان از این به بعد ازتجهیزات ۳G,4G استفاده خواهد شد، تصریح کرد: پوشش اینترنت در مناطق روستایی در اولویت و از اهداف برنامه های جاری مخابرات منطقه می باشد وارتقای پهنای باند و افزایش سرعت اینترنت از مطالبات به حق مردم است تا بتوانند با دنیای اطلاعات و فضای مجازی به راحتی ارتباط داشته باشند و یقیناً تلاش مجموعه مدیران وکارکنان مخابرات هرمزگان در جهت بهبودکیفیت خدمات وکسب رضایت مشترکین خواهد بود .

مدیر منطقه هرمزگان با اشاره به اینکه تا کنون۱۶۸۶ سایت ۳G,4G دراستان نصب و راه اندازی شده است یادآور شد: تا پایان ماه جاری کار راه اندازی ۲۰ سایت BTSاز نسل ۳G,4G نیز در استان به پایان می رسد.

مدیر منطقه هرمزگان در انتها تعداد مشترکین همراه اول در استان را یک میلیون و چهارصد و سی و شش هزار و سیصد و سی نفر اعلام کرد .


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما