مهندس صدری: ایثارگران، افراد شاخص و الگو برای شرکت هستند
   چاپ
۰۸:۵۳ - دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ / شماره : 510 / تعداد نمایش : 238

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ایثارگران، افرادی وفادار، شاخص و الگو در شرکت هستند و ما باید از توان بالای آنان در شرکت استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، مهندس صدری، مدیرعامل مخابرات ایران که در جمع نمایندگان ایثارگران مخابرات سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: آرامش و امنیتی که اکنون داریم مرهون تلاش ها و فداکاری های شهدای گرانقدر و ایثارگران عزیز هستیم، از اینرو، ایثارگران به عنوان گنجینه ارزشمند برای شرکت محسوب می شوند.

مهندس صدری، با بیان اینکه ارتباط بین ایثارگران و شرکت دوسویه است افزود: همانطور که ما در پی رفع دغدغه های آنها هستیم، توقع داریم با تجارب ارزشمندی که دارند کمک حال ما و امور شرکت مخابرات ایران باشند.

وی از آنها به عنوان بازمانده های مقدس دوران جنگ تحمیلی یاد کرد و خاطرنشان ساخت: مدیریت جدید شرکت مخابرات ایران وجود این عزیزان را مغتنم شمرده و برای کمک به تحقق اهداف شرکت به آنان نیاز دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین افزود: مخابرات با قدمتی که دارد باید با ارائه سرویس مطلوب به مردم، برآورده کردن توقع سهامداران و افزایش انگیزه کارکنان باید به جایگاه واقعی خود برسد و این میسر نیست جز با تلاش مضاعف همه ما خصوصا قشر ایثارگران.

مهندس صدری به لزوم حفظ جایگاه ایثارگری اشاره کرد و گفت: ما ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایثارگران در شرکت به دعای خیر آنان در امور نیازمندیم.

مهندس صدری در پایان سخنان خود از ایثارگران مجموعه شرکت مخابرات ایران خواست با پاسداشت خاطرات جبهه و جنگ، معنای واقعی ایثارگری را در امور شرکت به خوبی ترجمه کنند.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما