سومین جلسه کنترل پروژه ادارات حوزه غرب استان در شهرستان بندرلنگه
   چاپ
۰۹:۵۶ - شنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۷ / شماره : 1055 / تعداد نمایش : 151

سومین جلسه کنترل پروژه شهرستانهای حوزه غرب مخابرات منطقه هرمزگان با حضور مهندس امیر یگانه در شهرستان بندر لنگه برگزار شد .

سومین جلسه کنترل پروژه شهرستانهای حوزه غرب  با هدف بررسی مصوبات نشست قبلی و پیشرفت های اهداف و پروژه های در دست اقدام با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه و روسای ادارات مخابرات شهرستانهای بندر لنگه، بستک،گاوبندی و کیش در شهرستان بندر لنگه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،مهندس یگانه در اولین ساعات ورود در شهرستان بندر لنگه با حضور در گلزار شهداء گمنام ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با آرمان های امام راحل و شهدای والا مقام تجدید میثاق کرد.

دیدار با حجت الاسلام والمسلمین رکنی امام جمعه تشیع وشیخ محمد صدیق بهجت امام جمعه اهل سنت از دیگر برنامه های مهندس یگانه و هیئت همراه در سفر به شهرستان بندر لنگه بود.

گفتنی است پیش از این دیدار ،مدیر منطقه هرمزگان در جمع صمیمی کارکنان مخابرات شهرستان بندر لنگه حضور یافت و ضمن شنیدن نظرات و پیشنهادات آنان بر حس همدلی و اعتماد متقابل جهت پیشبرد اهداف کلان مخابرات استان تاکید کرد. در ادامه این جلسه روسای حوزه غرب استان،گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده را ارائه کردند و مهندس یگانه تعهدات مورد انتظار هر حوزه و شهرستانها را مورد بحث و بررسی قرارداد.

 

 


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما