دهمین جلسه هم اندیشی در مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد
   چاپ
۱۴:۱۵ - یکشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ / شماره : 1408 / تعداد نمایش : 82

مهندس امیر یگانه:باید با تقویت کانالهای فروش وارتباط موثر با مشتریان شاهد در آمد بیشتر وارائه سرویس های با کیفیت باشیم .

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، دهمین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری با حضورمهندس امیر یگانه مدیر منطقه،معاونین،مدیران و کارکنان، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهندس یگانه با تبریک اعیاد قربان و غدیر و آغاز هفته دولت خاطر نشان کرد: امید است بتوانیم حداکثر استفاده را از فیوضات معنوی این ایام مبارک و خجسته داشته باشیم. مدیر منطقه هرمزگان همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجائی و تمامی خدمتگزاران میهن اسلامی گفت: خدمت صادقانه به خلق خدا خیر و برکت را وارد شرکت می کند.مهندس یگانه اظهار امیدواری کرد مجموعه مخابرات منطقه هرمزگان در سایه الطاف ایزدی و عنایات خاصه حضرت ولیعصر(عج) در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام  موفق باشند .

مدیر منطقه هرمزگان با تاکید برتلاش در زمینه بررسی وشناسایی منابع در آمدی ووضعیت کانالهای فروش عنوان کرد : باید با تقویت کانالهای فروش وارتباط موثر با مشتریان شاهد در آمد بیشتر وارائه سرویس های با کیفیت باشیم .

در ادامه آقایان مویدی رئیس اداره برقراری و نگهداری ارتباطات دیتا  و دانش پژوه  مدیر سیستم های انتقال گزارشی از عملکرد حوزه خود را در قالب پاور پوینت ارائه کردند.

در این جلسه همچنین احکام انتصاب آقایان :

وحید هوشمند به سمت مدیر دفتر مدیریت منطقه

مجیدحاجی زاده به سمت مدیر فناوری و اطلاعات منطقه

علی صابری  مدیر ارتباطات سیار در حوزه مدیریت ارتباطات سیار

صادق ابراهیم نژاد به سمت رئیس اداره طرح و مهندسی ارتباطات سیار در حوزه مدیریت ارتباطات سیار

حسین زارعی به سمت  رئیس اداره نگهداری و مدیریت سیستمهای مخابراتی

سید اکبر صالحی  به سمت رئیس اداره پرداختها در حوزه مدیریت مالی و پشتیبانی

ابلاغ شد.

در انتها و درراستای برقراری ارتباط نزدیک ودریافت نقطه نظرات، دیدگاه‌ها ،پیشنهادات و انتقادات ،کارکنان در موضوعات مختلف سؤالات، راهکارها، وانتظارات خود را مطرح کردند که مهندس یگانه به سوالات مطروحه پاسخ داد.

 


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما