جلسه تدوین سیاست های کلی و استراتژی مخابرات منطقه
   چاپ
۱۸:۰۴ - چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / شماره : 1028 / تعداد نمایش : 140

جلسه شورای مدیران، روسای مراکز و توابع  با هدف تعیین اهداف و سیاستهای مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه در این جلسه که با حضور معاونین،مدیران و روسای مراکز و شهرستانهای تابعه و با هدف تعیین اهداف و سیاستهای مخابرات منطقه و نیز بررسی عملکرد شهرستانهای توابع در حوزه های مختلف برگزار گردید، ضمن تبریک عید سعید فطر،قبولی طاعات و عبادات همگان را از درگاه خداوند متعال خواستارشد.

مدیر منطقه سپس با اشاره به اهمیت همدلی و یکپارچگی در بین مجموعه مخابرات استان افزود: وحدت و همدلی به همراه صبر و توکل به خداوند متعال عاملی است که باعث پیشرفت در کار و رسیدن به اهداف عالیه سازمان می گردد. مهندس یگانه تبلیغ خدمات ارائه شده راموجب سودهی ودرآمد بیشتر دانست وخاطر نشان کرد:به فرموده مقام معظم رهبری کار خوب راباید تبلیغ کرد، بنابراین ما بایدخدمات و محصولات با کیفیت و متنوع ارائه شده را به مشتریان معرفی کنیم.

در ادامه این جلسه مهندس طبسی مدیر تجاری ،مهندس مریدی نژاد معاونت شبکه و مهندس نیرومند مدیر مخابرات شهرستان بندرعباس،گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده را ارائه کردند و مدیر منطقه هرمزگان تعهدات مورد انتظار هر حوزه و شهرستانها را مورد بحث و بررسی قرارداد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما