برگزاری جشن پیروزی انقلاب در مخابرات هرمزگان
   چاپ
۱۸:۳۲ - جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ / شماره : 338 / تعداد نمایش : 386

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، مراسم جشن ویژه‌ای درسالن همایش های مخابرات منطقه هرمزگان با حضور گسترده کارکنان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، مراسم جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مهندس یگانه و جمعی از مدیران و کارکنان مخابرات منطقه و همچنین چند چهره شاخص انقلاب در هرمزگان برگزار شد.

تلاوت آیاتی چند از کلام وحی ، زیارت خاصه حضرت امام رضا (ع )و فرازی از جملات قصار مقام معظم رهبری آغازگر این مراسم بود.

 

مهندس امیر یگانه مدیر منطقه هرمزگان در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم به حضار و تقدیر از حضور آنان گفت: برگزاری اینگونه مراسمات درواقع بیانگر حفظ ارزش‌های انقلاب و یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدا و همچنین تجلیل از رشادت‌های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان اسلام است.
مدیر مخابرات منطقه همچنین با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت بصیرت در خنثی کردن توطئه های دشمنان افزود: با بصیرت و هوشیاری و پایبند بودن به رهنمودهای مقام معظم رهبری می توان توطئه های دشمنان انقلاب و نظام راخنثی کرد.

بازگو کردن و یادآوری خاطرات دوران انقلاب اسلامی توسط حاج حسن رزم و سردار علی دانشمند دو تن از مبارزان آن دوران، حضور هنرمندان مطرح استان جهت اجرای برنامه های شاد و مفرح و موسیقی سنتی از دیگر برنامه های مراسم جشن دهه فجر در مخابرات منطقه هرمزگان بود.

در پایان نیز از برخی از روسای مخابرات شهرستانهای توابع و کارگزاران مرکز مخابرات روستایی به جهت کسب رتبه برتر در وصول مطالبات جاری تلفن ثابت با اهداح لوح تقدیر تجلیل شد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما