اولین جلسه هم اندیشی در سال جدید در مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد
   چاپ
۱۸:۰۱ - چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / شماره : 794 / تعداد نمایش : 206

اولین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری،با هدف برنامه ریزی جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، اولین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه، معاونین،مدیران و کارکنان، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.
در این نشست مهندس یگانه با تبریک سال جدید و تبریک اعیاد شعبانیه با قدردانی از تلاش های مجموعه مدیران و کارکنان در سال ۹۶، هدف از برپایی این جلسه را شناسائی نقاط قوت و ضعف عملکرد ها در سال گذشته و نیز تبادل تجربه در پیشبرد اهداف و برنامه های جاری شرکت در سال جدید برشمرد.
مهندس یگانه همچنین ضمن تشریح خط مش و اهداف شرکت در سال جاری خاطر نشان کرد : باید از خطاها و یا عدم دستیابی به اهداف موردنظر در سال گذشته که مانع از پیشرفت و بهره وری در سال جاری خواهد شد درس گرفت چرا که در صورت بروز و تکرارآنها ، درنهایت شرکت و به تبع آن کارکنان و مشتریان ضرر خواهند کرد .


در ادامه و در راستای برقراری ارتباط نزدیک و دریافت نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات و انتقادات ،کارکنان در موضوعات مختلف سؤالات ، راهکارها ، وانتظارات خود را مطرح کردند که مهندس یگانه به سوالات مطروحه پاسخ داد.
گفتنی است

در پایان این نشست با اهداء لوح از روسای شهرستانهای پارسیان ،بندر لنگه ،حاجی آباد کیش و قشم که به ترتیب موفق به کسب رتبه اول تا پنجم جلسات کنترل پروژه میدانی سال ۹۶ شده بودند تقدیر شد .


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما